Agenda

Agenda d’activitats 

Cinema en Versió Original

Dilluns, 20 de Març del 2017

'I, Daniel Blake' i 'Paterson', pel·lícules en anglès del 23 al 26 de març a Granollers i Cardedeu.

Per al cap de setmana del 23 al 27 de març et recomanem aquestes pel·lícules en versió original anglès subtitulada:

-"I, Daniel Blake" en VO anglès al cineClub de Granollers:

Un crit de protesta per obtenir una mica d’humanitat. Loach de nou agita la nostra consciència davant el maltractament burocràtic. Palma d’Or al Festival de Canes.

Divendres 24 de març a les 19h i 22 h
Diumenge 26 de març a les 19 h

http://acgranollers.cat/events/i-daniel-blake 

-“Paterson” en VO anglès al cine Esbarjo de Cardedeu:

El Paterson és un conductor d’autobús a la ciutat de Paterson, Nova Jersey. Cada dia, segueix una rutina simple: fa la seva ruta diària, observant la ciutat a través del seu parabrisa i sentint fragments de converses fugaces al voltant.

Dijous 23 de març a les 21 h
Divendres 24 de març a les 22 h
Dissabte 25 de març a les 20 h
Diumenge 26 de març a les 19 h

http://www.esbarjoverdi.cat/patterson-23-24-25-i-26-de-febrer/

Descompte amb l’Student Card de Cambridge School!!

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més

Per videoconferència

Per video-conferència ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per videoconferència

tel. 93 870 20 01 info@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...