Agenda

Agenda d’activitats 

Cinema en Versió Original

Dilluns, 23 de Gener del 2017

Pel·lícules en anglès i italià del 3 al 5 de febrer a Granollers i Sant Celoni.

Per al cap de setmana del 3 al 5 de febrer et recomanem aquestes pel·lícules en versió original anglès o italià ubtitulades:

-“Se Dio vuole!” en VO italià al cine Club Granollers:

L’esperit de la tradicional Commedia all’italiana en un divertit retrat d’una típica família burgesa. Una comèdia de costums original, enginyosa, amable i amb un brillant guió. Una família es veu trasbalsada per una notícia inesperada.

Divendres 3 de febrer a les 19h i 22h
Diumenge 5 de febrer a les 19h

http://acgranollers.cat/events/se-dio-vuole

Descompte amb l’Student Card de Cambridge School!!

-“Brooklyn”, en VO anglès a les Sales Ocine - Centre Comercial Altrium de Sant Celoni:

Als anys 50, la jove Eilis Lacey decideix deixar Irlanda i viatjar als Estats Units, concretament a Nova York, on coneix un noi del qual s'enamora. Però un dia, a l'Eilis li arriben notícies d'un greu problema familiar i haurà de decidir entre quedar-se al seu nou país o tornar a la seva terra natal.

Divendres 3 de febrer a les 20:30h

http://www.santceloni.cat/17755

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...