Agenda

Agenda d’activitats 

Cinema en Versió Original

Dijous, 15 de Desembre del 2016

Pel·lícules en anglès del 16 al 18 de desembre a Cardedeu i Sant Celoni.

Per al cap de setmana del 16 al 18 de desembre et recomanem aquestes dues pel·lícules en versió original anglès subtitulada:

-“Little Men” (verano en Brooklyn), en VO anglès al Esbarjo Verdi de Cardedeu:

Els pares del Jake acaben de mudar-se a la casa del seu avi. Fa anys que la mare del Tony lloga la botiga de sota. Els dos nois, de tretze anys, descobreixen que comparteixen molts interessos: l’art, els videojocs, les noies. Molt aviat es converteixen en aliats.

Divendres 16 de desembre a les 22 h
Dissabte 17 de desembre a les 20 h
Diumenge 18 de desembre a les 19 h

http://www.esbarjoverdi.cat/verano-en-brooklin/

Descompte amb l’Student Card de Cambridge School!!

-“My Old Lady”, en VO anglès a l’Altrium de Sant Celoni:

Mathias (Kevin Kline), un novaiorquès que necessita diners, viatja a París per vendre el luxós apartament que acaba d'heretar del seu pare, amb qui no tenia cap contacte. En arribar allà descobreix que una senyora gran, Mathilde, hi viu amb la seva filla. No triga a assabentar-se que, segons la llei francesa, no podrà fer-se amb el pis fins que Mathilde mori.

Divendres, 16 de desembre de 2016  -  2/4 de 9 vespre

http://www.santceloni.cat/17371

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més

Per videoconferència

Per video-conferència ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per videoconferència

tel. 93 870 20 01 info@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...