Agenda

Agenda d’activitats 

Cinema en Versió Original

Dilluns, 17 de Octubre del 2016

Pel·lícules en anglès del 21 al 23 d'octubre a Cardedeu i Granollers.

Per a aquest proper cap de setmana et recomanem aquestes dues pel·lícules en versió original anglès subtitulades:

-“ Café Society”, en VO anglès al cinema Esbarjo Verdi de Cardedeu:

Nova York als anys 30. A mesura que els problemes creixen amb els seus pares busca-raons, el seu germà gàngster i la joieria de la família, Bobby Dorfman sent que és el moment de canviar d’escenari. Una pel·lícula de Woody Allen.

Divendres 21 d’octubre a les 22h
Dissabte 22 d’octubre a les 20 h
Diumenge 23 d’octubre a les 19 h

http://www.esbarjoverdi.cat/cafe-society-21-22-i-23-doctubre/

-“Sufragette”, en VO anglès al cineclub de Granollers:

Londres 1912. Abans que les dones tinguessin “veu”, van haver de lluitar per la seva llibertat i la de totes les dones corrents. Una lliçó d’història d’uns fets que van canviar el món.

Divendres 21 d’octubre a les 19h i 22h
Diumenge 23 d’octubre a les 19 h

http://acgranollers.cat/events/suffragette

Descompte amb l’Student Card de Cambridge School!!

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...