Agenda

Agenda d’activitats 

Convocatòria exàmens oficials - AL DESEMBRE

Dimecres, 15 de Setembre del 2021

Inscripcions fins al 8 d'octubre!

Ja tenim oberta la propera convocatòria d'exàmens oficials d'anglès Cambridge English, que és al desembre del 2021 a Granollers. 

Aquí teniu el llistat de les dates i preus dels exàmens oficials, als quals ja us podeu inscriure a qualsevol de les nostres escoles:

B2 First for Schools    
Data examen: dissabte 4 desembre 2021
Preu: 195€      

B2 First                             
Data examen: dissabte 11 desembre 2021
Preu: 195€ 

C1 Advanced                      
Data examen: dissabte 11 desembre 2021
Preu: 211€     

C2 Proficiency
Data examen: dijous 2 desembre 2021
Preu: 217€      

Data límit d'inscripció: 
Fins al divendres 8 d'octubre del 2021.
Inscriviu-vos-hi ara!

I recordeu:

També fem CURSOS DE PREPARACIÓ!
De setembre a desembre, fem cursos específics de preparació per conèixer les tècniques dels exàmens oficials d'anglès B2 First, B2 First For Schools, C1 Advanced i C2 Proficiency. Amb classes presencials, i ara també amb cursos de preparació online per videoconferència ZOOM!

Consulteu horaris i disponibilitat al vostre centre Cambridge School o al tel. 938702001 / e-mail info@cambridgeschool.com 

Matrícula oberta!

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Per ZOOM

Per video-conferència via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per ZOOM

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...