Agenda

Agenda d’activitats 

Convocatòria i preparació exàmens oficials JULIOL

Divendres, 24 de Abril del 2020

A2 Key, B1 Preliminary, B2 First i C1 Advanced. Inscripcions fins el 18 o 20 juny.

Ja tenim oberta la nova convocatòria d'exàmens oficials del juliol amb Cambridge English:
- A2 Key: Examen 21 de juliol. 
- B1 Preliminary: Examen 21 de juliol.
- B2 First for Schools: Examen 25 de juliol.
- B2 First: Examen 30 de juliol. 
- C1 Advanced: Examen 31 de juliol

Prepareu-vos al màxim amb els nostres ​CURSOS ESPECÍFICS DE PREPARACIÓ:
Recordeu que Cambridge School ofereix classes addicionals específiques de preparació per als exàmens oficials – podeu escollir entre pesencials o per videoconferència via ZOOM, molt recomanades si esteu pensant a presentar-vos a l'examen. 

HORARI I PREUS
dels cursos de preparació per als exàmens B2 First i B2 First for Schools i C1 Advanced:

5 setmanes (del 25 de juny al 29 de juliol)

Dilluns i dimecres o dimarts i dijous, 18:45 - 21:45h

Total curs: 286€ (Inscripció de 50€ + un segon pagament de 236€ a l’inici del curs)

I si sou alumnes del curs 19-20 de Cambridge School: 50% de descompte! 143€ (Inscripció de 43€ + un segon pagament de 100€ a l’inici del curs.

​Per a més informació i inscripcions, si us plau, poseu-vos en contacte amb el vostre centre o contacteu amb nosaltres trucant al telèfon 938702001 o escrivint a info@cambridgeschool.com

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...