Agenda

Agenda d’activitats 

Curs intensiu low-cost al febrer-març!

Dimecres, 10 de Gener del 2018

Nivells des de PreIntermediate a First, de dilluns a dijous de 14:00h a 16:15h. 20€!

Busquem alumnes voluntaris per fer classes amb professors d'anglès ja experimentats que faran el curs de Cambridge de perfeccionament.

-HORARI: de 14:00h a 16:15h de dilluns a dijous

-NIVELLS:

Grup 1: PreIntertermediate i Intermediate baix

Grup 2: Intermediate alt, PreFirst i First

-DATES:

Grup 1: del 13 al 28 de febrer

Grup 2: de l’1 al 15 de març

-LLOC: Cambridge School Granollers

-PREU: Dipòsit de 50€. Es retornaran 30€ si s’assisteix al 80% mínim de les classes.

Per a més informació, prova de nivell gratuïta i inscripcions, vine a Cambridge School Granollers, Plaça Porxada 39, tel. 93 870 20 01.

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...