Notícies

News 

Matrícula oberta CURS 21-22

Dilluns, 30 de Agost del 2021

Informa-te'n ara i segueix un pla d'anglès a mida!

Matriculeu-vos ara als CURSOS 21-22 (de setembre a juny), que comencen a partir del 16 de setembre.

Novament, podeu triar entre 2 formats:

Cursos PRESENCIALS - als nostres 9 centres
Cursos PER VIDEOCONFERÈNCIA - via ZOOM


PREUS I HORARIS
Podeu consultar els preus, la forma de pagament i els horaris per franges d'edat:
Nens d'1 a 5 anys
Nens de 6 a 11 anys
Nens de 12 a 17 anys
Adults (+ 18 anys)


PLANS PERSONALS
Si encara no teniu el vostre pla personal d'anglèsdemaneu-lo ara al vostre centre per saber exactament on sou i tenir una fulla de ruta per assolir els vostres objectius lingüístics en el temps òptim:

- Per als més menuts, oferim PLA: OBJECTIUS CAMBRIDGE: per tal d’assolir els principals nivells d’anglès abans d’acabar la secundària (B2 First a 3r – 4t d’ESO i C1 Advanced a 1r – 2n Batxillerat)

- Per a joves i adults, oferim PLANS A MIDA: per tal de fer-vos arribar allà on voleu en el temps que us marqueu.

 

I RECORDEU: 
Les classes dels cursos comencen a partir del dijous 16 de setembre.

Informeu-vos-en ara al vostre Cambridge School.

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Per ZOOM

Per video-conferència via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per ZOOM

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...