Agenda

Agenda d’activitats 

Library Talks via ZOOM

Dilluns, 27 de Abril del 2020

5 de maig a les 18:30h, videoconferència amb la Biblioteca de Martorelles

Les Library Talks són sessions de conversa en anglès a biblioteques de la comarca, perquè pugueu posar a la pràctica la parla i l'escolta d'aquesta llengua amb un professor nadiu.

A causa de la COVID-19, aquest mes farem la sessió de conversa per videoconferència, i portarem tota la diversió del concurs a ZOOM!!!

QUI L’ORGANITZA:
La Biblioteca de Martorelles

QUI POT PARTICIPAR:
Les converses estan adreçades a adults a partir d'un nivell mig, i no cal ser alumne de Cambridge School. Són totalment GRATUÏTES!

TEMA DEL MES:
Walt Disney & the rise from Mouse to Marvel 

QUAN:
Dimarts 5 de maig - De 18:30h a 19:45h 

CAL APUNTAR-S'HI ABANS?
Sí, per qüestions tècniques i de logística, hi ha un aforament limitat, així que recomanem que us hi apunteu aviat! El dia abans de l'activitat, us enviarem un e-mail per confirmar-vos si heu aconseguit una plaça per participar-hi. I en cas que sigui així, també rebreu un enllaç per connectar-vos a la Library Talk.

ON APUNTAR-SE?
Podeu apuntar-vos a:

- La biblioteca de Martorelles
Escrivint per e-mail a biblioteca@martorelles.cat 

- O bé a Cambridge School
Enviant-nos el vostre e-mail de contacte DES D'AQUÍ!

ON ES FARÀ:
A la plataforma ZOOM, que podeu trobar aquí.

Esperem veure-us a la Library Talk!

 

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Per ZOOM

Per video-conferència via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per ZOOM

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...