Agenda

Agenda d’activitats 

Xerrades temàtiques en anglès - ACTIVITAT GRATUÏTA

Dimarts, 29 de Setembre del 2020

A l'OCTUBRE - A biblioteques del Vallès Oriental

Les Library Talks són sessions de conversa temàtiques que fem a biblioteques de la comarca, perquè pugueu posar a la pràctica la parla i l'escolta del vostre anglès amb un professor nadiu

Estan adreçades a adults a partir d'un nivell mig, són una activitat gratuïta i no cal ser alumne de Cambridge School.

Aquest mes:

A La Garriga: 
Tema: Keep calm and carry on
Dijous 8 d'octubre – De 19:30 a 21:00h

A Martorelles:
Tema: Stan Lee and the creation of superheroes
Dimarts 13 d'octubre - De 18:30 a 19:45h 

A Granollers, a Roca Umbert:
Tema: Stan Lee and the creation of superheroes
Dijous 15 d'octubre – De 18:45 a 20:00h

Recordeu que són gratuïtes! 
Només cal que us inscriviu a la biblioteca prèviament.

Inscripció online a la Biblioteca de Granollers:  http://www.granollers.cat/inscripcionsbiblioteques

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més

Per videoconferència

Per video-conferència ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per videoconferència

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...