Agenda

Agenda d’activitats 

Xerrades temàtiques en anglès - ACTIVITAT GRATUÏTA

Dimecres, 23 de Desembre del 2020

Al GENER, via Zoom - Consultar dates.

Les Library Talks són sessions de conversa en anglès a biblioteques de la comarca, perquè poseu a la pràctica la parla i l'escolta d'aquesta llengua amb un professor nadiu. Estan adreçades a adults a partir d'un nivell mig, i no cal ser alumne de Cambridge School.  Ah! I són totalment GRATUÏTES!

Al GENER, a causa de les restriccions COVID-19, les sessions es faran online -per videoconferència amb ZOOM. Tot seguit trobareu les biblioteques per a les quals ja s'ha confirmat data, hora i format.

Recordeu apuntar-vos-hi prèviament i, el dia abans de l'activitat, rebreu un e-mail amb un enllaç per connectar-vos a la Library Talk.

BIBLIOTECA MONTSERRAT ROIG - DE MARTORELLES
Tema: ELON MUSK AND FOUNDING THE FUTURE
Data: Dimarts 19 de gener – De 18:30 a 19:45h - Via ZOOM
Cal apuntar-s'hi prèviament: https://forms.gle/BUhbkCSwF7voBrFx8


BIBLIOTECA ROCA UMBERT - DE GRANOLLERS
Tema: ELON MUSK AND FOUNDING THE FUTURE
Data: Dijous 21 de gener – De 18:45 a 20:00h - Via ZOOM
Cal apuntar-s'hi prèviament enviant un correu electrònic a bru@granollers.cat indicant el nom de l’activitat, nom i cognoms del participant i telèfon de contacte.

Us hi esperem!

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Per videoconferència

Per video-conferència ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per videoconferència

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...