Agenda

Agenda d’activitats 

Xerrades temàtiques en anglès - ACTIVITAT GRATUÏTA

Dilluns, 25 de Abril del 2022

Al MAIG - Consultar dates i horaris

Les Library Talks són sessions gratuïtes de conversa en anglès a biblioteques de la comarca, perquè poseu a la pràctica la parla i l'escolta d'aquesta llengua amb un professor nadiu.

Estan adreçades a adults a partir d'un nivell mitjà, i NO CAL ser alumne de Cambridge School

Al MAIG, podeu participar-hi a:

BIBLIOTECA MONTSERRAT ROIG - DE MARTORELLES
Tema: Mary Shelley and the Morality in Science
Data: Dimarts 10 de maig – de 18:30 a 19:45h
Lloc: Presencial - a la biblioteca 

BIBLIOTECA NÚRIA ALBÓ - DE LA GARRIGA
Tema: Talk Like a Native
Data: Dijous 12 de maig – de 19:00 a 20:30h
Lloc: Presencial - a la biblioteca 

BIBLIOTECA ROCA UMBERT - DE GRANOLLERS
Tema: Mary Shelley and the Morality in Science
Data: Dijous 19 de maig – de 18:45 a 20:00h
Lloc: Presencial - a la biblioteca 

Recordeu que és completament gratuït, però CAL APUNTAR-S'HI PRÈVIAMENT a la biblioteca

Us hi esperem!

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Per ZOOM

Per video-conferència via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per ZOOM

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...