Agenda

Agenda d’activitats 

Library Talks al gener

Dijous, 28 de Desembre del 2017

Posa en pràctica el teu anglès amb les nostres converses per a adults gratuïtes.

Les Library Talks són sessions de converses a biblioteques de la comarca, perquè pugueu posar en pràctica la parla i l'escola del vostre anglès amb un professor nadiu. Estan adreçades a adults a partir d'un nivell mig i no cal ser alumne de Cambridge School.

Aquest mes de gener:  “Eva Peron and power of Populism”.

Dijous 11 de gener – 19:30-21:00 - La Garriga

Dijous 11 de gener - 18:45-20:00 - Granollers - Roca Umbert

Dimarts 16 de gener - 18:30 - 19:45 - Martorelles

Dijous 25 de gener - 19:15-20:15 - Sant Fost

Són gratuïtes. Només cal que us inscriviu a la biblioteca prèviament!

Inscripció online a la Biblioteca de Granollers:  http://www.granollers.cat/inscripcionsbiblioteques

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...