Notícies

News 

CURSOS INTENSIUS ESTIU '21

Dimecres, 2 de Juny del 2021

Del 28 de juny al 30 de juliol

APROFITEU L'ESTIU!

Del 28 de juny al 30 de juliol, oferim una àmplia oferta formativa de CURSOS INTENSIUS D'ESTIU per a nens, joves i adults.

Hi trobareu:

- Intensius d’1 nivell en només 5 setmanes
- De consolidació
- De preparació d’exàmens oficials B2 First i C1 Advanced
- De conversa
- Classes particulars


AMB OPCIÓ PRESENCIAL I ONLINE

Per fer els cursos, podeu triar entre els dos formats:
- Presencial – a les nostres 9 escoles: seguint les directrius de seguretat establertes del Procicat.
- Per videoconferència via ZOOM. Oferim els mateixos cursos i horaris (intensius matí i tarda, consolidació, preparació d'exàmens, conversa).

Consulteu aquí TOTS ELS CURSOS per a aquest Estiu 2021.
I si us interessa una franja d'edat concreta:

>> Cursos d'estiu per a ADULTS (+ de 18 anys)
>> Cursos d'estiu per a NENS I JOVES (d'11 a 18 anys)

I també tenim:
>> CASALS d'estiu per a nens i joves (de P3 a 6è de Primària)


Aprofiteu l'estiu!

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Per ZOOM

Per video-conferència via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per ZOOM

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...