Agenda

Agenda d’activitats 

Sant Jordi 2017

Dilluns, 3 de Abril del 2017

Llibres i contes en anglès per a nens, joves i adults a totes les nostres escoles.

Aquest any us podeu avançar a la diada de Sant Jordi, ja que en totes les nostres vuit escoles durant la setmana prèvia (del 17 al 21 d’abril) hi trobareu un racó de llibres on ja podreu adquirir llibres i novel·les per a totes les edats.

I també ens trobareu amb paradetes als carrers de:

-Granollers: carrer Anselm Clavé, tot el dissabte 22 i diumenge 23 d’abril

-Cardedeu: plaça de l'Església, divendres 21 d’abril a la tarda i tot el dissabte 22 i diuemnge 23.

-La Garriga: plaça can Dachs, tot el dissabte 22 i diumenge 23 d’abril

A les nostres paradetes de Sant Jordi hi trobareu llibres de lectura en anglès per a totes les edats, des dels més petits fins a adults, i en altres idiomes.

A més,  tant si veniu a les nostres escoles la setmana prèvia com a les paradetes del 22-3 d’abril, us podreu beneficiar de:

-Descompte del 5%  en l’import dels llibres si presentes l’Student Card de Cambridge School

-En comprar un llibre et donarem un val de 10€ de descompte per a la matriculació a l'estiu o en el curs general 17-18

-Racó dels llibres d’ocasió a més bon preu

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...