Notícies

News 

Small talk, big impression

Dilluns, 18 de Abril del 2016

Nou curs de conversa d'estiu per a empreses.

 “Small talk, big impression” és nou curs per a empreses per a aquest estiu amb l’objectiu de millorar l’anglès parlat en els següents aspectes;

-Tenir recursos per omplir moments de diàlegs entre reunions, en àpats…
-Practicar com tenir converses informals i espontànies en llengua anglesa
 
Temes:
1.       Work and workplace
2.       Cities and surrounding area
3.       Weather and climate
4.       Cars and traffic
5.       Sports and entertainment
 
També per a les classes de 2 sessions a la setmana:
1.       Introductions and ice-breakers
2.       Controlling and exiting conversations
3.       Small talk tips and advice
4.       Keeping the conversation going
5.       Putting it all together

DURADA I HORARIS

5 setmanes (27 de juny a 29 de juliol). Un o dos dies de classe per setmana.
Horaris de migdia o de tarda. Flexibilitat en horaris i dates.

ALUMNES

A partir de nivell intermig.
Màxim 10 alumnes per grup.

PREUS (tot el curs per a un grup sencer)
1 classe d’1h 30 min per setmana: 400€
2 classes d’1h 30 min per setmana: 700€
Curs amb possibilitat de bonificació per la Fundació Tripartita.
Materials inclosos en el preu.

Truca al 93 870 20 01 per a més informació o bé envia’ns un email a incompany@cambridgeschool.com

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Per ZOOM

Per video-conferència via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per ZOOM

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...