Agenda

Agenda d’activitats 

Story Time online amb la Biblioteca de Cardedeu

Dilluns, 20 de Abril del 2020

Disponible a la seva web

Story Time són sessions de contes en anglès per a nens de 3 a 7 anys d'edat aproximadament, fetes per professors nadius de Cambridge School a biblioteques del Vallès Oriental.

Aquest mes, a causa de la COVID-19,  la Biblioteca Marc de Vilalba de Cardedeu ofereix la sessió via vídeo i en obert com a part de les ACTIVITATS EN LÍNIA del seu web. 

Títol del conte: Rabbit's Nap
Dia i hora:  Dimarts 28 d'abril, a partir de les 17:00 h
On: A les activitats en línia de la Biblioteca de Cardedeu:
https://www.bibliotecacardedeu.cat/activitat/once-upon-a-time-rabbis-nap/

​Sinopsi:
Un conte fantàstic de la popular escriptora Julia Donaldson i l'il·lustrador Axel Scheffler, en el qual un petit conill fa mans i manigues per trobar un bon lloc on fer la migdiada! Narrat per Lindsay Wood, professora de Cambridge School.

​No us el perdeu!

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...