Agenda

Agenda d’activitats 

Story Time per a nens - ACTIVITAT GRATUÏTA

Divendres, 13 de Novembre del 2020

Al novembre - Via INSTAGRAM - Consulta les dates!

Story Time són contes infantils en anglès organitzats a les biblioteques de la comarca amb professors nadius de Cambridge School.

Es tracta d'UNA ACTIVITAT GRATUÏTA recomanada per a nens i nenes d'entre 3 i 8 anys aproximadament.

Al novembre, a causa de les noves restriccions COVID-19, el conte es farà online, al perfil d'INSTAGRAM de cada biblioteca, on presentarem el conte 'Fox's Socks' de Julia Donaldson i Axel Scheffler, narrat i interpretat pel nostre professor Eamonn Allison

Consulteu aquí la data i hora per a cada biblioteca:

- Biblioteca Can Casas de LLINARS DEL VALLÈS
A partir de la tarda del 24 de novembre, disponible durant 2 dies al seu canal IGTV d’Instagramhttps://www.instagram.com/bibliotecacancasas/  

- Biblioteca Can Pedrals - DE GRANOLLERS 
Dimecres 25 de novembre - De 17:30 a 18:15 h
A l'Instagram live de la biblioteca: https://www.instagram.com/biblioteques_granollers/ 

- Biblioteca de BIGUES I RIELLS 
Dijous 26 de novembre - De 17:30 a 18:15 h
A l'Instagram live de la biblioteca: https://www.instagram.com/biblioteca_bir/ 

Us hi esperem!

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Per videoconferència

Per video-conferència ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per videoconferència

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...