Agenda

Agenda d’activitats 

Story Time per a nens - ACTIVITAT GRATUÏTA

Dimecres, 1 de Desembre del 2021

Al DESEMBRE - Consulteu dates i horaris

Story Time són SESSIONS GRATUÏTES de CONTES INFANTILS EN ANGLÈS organitzades a les biblioteques de la comarca i presentades per professors nadius de Cambridge School. Recomanades per a nens i nenes d'entre 3 i 8 anys aproximadament.

Al DESEMBRE, per despertar l'esperit de Nadal, presentarem als més menuts una història molt nadalenca: 'Maisy’s Christmas Tree' de Lucy Cousins, narrat i interpretat pel nostre professor Eamonn Allison.

Ens trobareu aquí:

Biblioteca Marc de Vilalba - de CARDEDEU
Data: Dimecres 1 de desembre - de 17:00 a 17:45h
Lloc: Presencial - a la biblioteca 

Biblioteca Contravent - de VILANOVA DEL VALLÈS
Data: Dijous 2 de desembre - de 18:00 a 18:45h
Lloc: Presencial - a la biblioteca 

Biblioteca Núria Albó - de LA GARRIGA
Data: Dijous 9 de desembre - de 18:00 a 18:45h
Lloc: Presencial - a la biblioteca 

Biblioteca Montserrat Roig - de MARTORELLES
Data: Dimarts 14 de desembre - de 17:30 a 18:15h
Lloc: Presencial - a la biblioteca 

Biblioteca Bigues i Riells - de BIGUES I RIELLS
Data: Dijous 16 de desembre - de 17:30 a 18:15h
Lloc: Presencial - a la biblioteca 

Biblioteca Can Pedrals - de GRANOLLERS
Data: Dimarts 21 de desembre - de 17:30 a 18:15h
Lloc: Presencial - a la biblioteca 

Us hi esperem!

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Per ZOOM

Per video-conferència via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per ZOOM

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...