Agenda

Agenda d’activitats 

Story Time al novembre

Divendres, 2 de Novembre del 2018

Consulta l'agenda de novembre de contes en anglès per a nens a les biblioteques.

Aquest mes ens trobareu a biblioteques d’arreu de la comarca amb la nostra professora Andrea Pavlich i els contes The Three Little Pigs i Paper Bag Princess, per a tots els nens i nenes que desitgin passar una estona entretinguda i practicar l’idioma.

Parets – Dimarts 6 de novembre – De 18:00 a 18:45h (The Three Little Pigs)

La Garriga – Dimecres 7 de novembre – De 18:00 a 18:45h (The Three Little Pigs)

Caldes – Dimecres 21 de novembre – De 17:30 a 18:15h (The Three Little Pigs)

Bigues i Riells – Divendres 23 de novembre – De 17:30 a 18:15h  (Paper Bag Princess)

Cardedeu – Dilluns 26 de novembre – De 17.30 a 18.15h (The Three Little Pigs)

Granollers, Can Pedrals – Dimecres 28 de novembre – De 17:30 a 18:15h (The Three Little Pigs)

Vilanova – Dijous 29 de novembre – De 18:00 a 18:45h (The Three Little Pigs)

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...