Agenda

Agenda d’activitats 

Story Time al gener

Dijous, 21 de Desembre del 2017

Consulta l'agenda de gener de contes en anglès per a nens a les biblioteques.

It's Story Time! gener – “The Mitten”  

Aquest mes de gener ens trobareu a biblioteques d’arreu de la comarca amb la nostra professora Andrea Pawlich i el conte The Mitten, per a tots els nens i nenes que desitgin passar una estona entretinguda i practicar l’idioma. I atenció, que l'explicarem per primer cop a la Biblioteca Contravent de Vilanova del Vallès!

Aquí teniu el calendari i les biblioteques de la comarca on es farà:

Dimarts 9 de gener - 18:00 - 18:45  - Parets

Dimecres 10 de gener - 18:00 - 18:45 - La Garriga

Dijous 11 de gener - 18:00 - 18:45 - Vilanova del Vallès

Dilluns 15 de gener - 17:30 - 18:15 - La Roca

Dimarts 16 de gener - 17:30 - 18: 15 - Sant Fost

Dimecres 17 de gener - 17:30-18:15 – Caldes de Montbui

Divendres 19 de gener - 17:30-18:15 – Bigues i Riells

Dilluns 29 de gener - 17:30-18:15 - Cardedeu

Dimecres 31 de gener - 17:30 - 18:15 - Granollers Can Pedrals

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...