Notícies

News 

SUMMER 2016

Dilluns, 18 de Gener del 2016

Colònies d'estiu i viatges a l'estranger per a nens, joves i adults.

A Cambridge School ja tenim preparada l’oferta de colònies i viatges d’estudi per a aquest estiu, perquè puguis començar a pensar en les millors opcions per a tu o els teus fills per seguir practicant idiomes i gaudint d’una aventura alhora.

-Colònies d’estiu: per a nens i nenes de 7 fins als 17 anys, per a 1 setmana o més. Són totes en anglès i estan especialitzades en un tema, com pot ser robòtica, futbol, surf, bàsquet, dansa, hípica, taller de cuina creatiu, i molts més, i inclouen classes també específicament d’anglès.

-Viatges d’estudi a l’estranger: estan adreçats dels 10 fins als 19 anys, en països com el Regne Unit, Irlanda, Estats Units, França... i poden ser en família o en residència, a partir de 2 setmanes.

Per a informar-te’n, pots adreçar-te directament a Cambridge School Granollers, i demanar per l’Enri, al 93 870 20 01 o bé venir a la presentació de Summer 2016:

Dimarts 9 de febrer, a la Fonda Europa, C. Agustí Vinyamata 2 de Granollers:
19:30h – colònies d’estiu en anglès a Catalunya i Espanya
20:00h – viatges d’estudi a l’estranger

I recorda que també disposem d’una oferta de viatges a l’estranger per a adults durant tot l’any, que pots consultar aquí: http://www.cambridgeschool.com/ca/apren-estranger-adults.html

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Per ZOOM

Per video-conferència via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per ZOOM

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...