Agenda

Agenda d’activitats 

SUMMER 2018: viatges d'estudi i colònies d'estiu

Dilluns, 8 de Gener del 2018

Reunió informativa 15 de febrer a la Fonda Europa - Granollers.

Amb l’eslògan ‘SUMMER 2018: Viatja i aprèn’, des de Cambridge School presentem el programa de viatges d’estudi a l’estranger i colònies d’estiu en anglès per a aquest proper estiu 2018.

SUMMER 2018 pretén aportar una experiència única per a nens i joves no només pel que fa als idiomes sinó també per a la seva maduresa personal. Aquesta proposta es fa en col·laboracio amb una de les empreses líders del sector: British Summer.

REUNIÓ INFORMATIVA – dijous 15 de febrer

Fonda Europa – C. Agustí Vinyamata, 2 – Granollers

-19:30h – Colònies d’estiu a Catalunya i Espanya – de 5 a 17 anys

-20:15h – Viatges d’estudi a l’estranger – de 10 a 19 anys

En cas que no pugueu assistir-hi, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres si teniu algun dubte o desitgeu més informació. Estem a la vostra disposició a la nostra escola de Granollers (Plaça Porxada 39, tel. 93 870 20 01, granollers@cambridgeschool.com) o bé al vostre centre Cambridge School més proper. 

 

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...