Agenda

Últimes cites de l’agenda 
  • Festa Major a La Roca

    Dilluns, 7 de Setembre del 2015
    Festa Major a La Roca
    Dilluns 14 estarem a La Roca amb el nostre stand i un conte en anglès a les 18h.
  • Anem a festes i fires

    Dimarts, 1 de Setembre del 2015
    Anem a festes i fires
    Aquest 5 i 6 de setembre estarem a Sant Celoni, Granollers i La Garriga.
  • Matrícula oberta

    Dimecres, 29 de Juliol del 2015
    Matrícula oberta
    Vine a matricular-te per al curs 15-16, el període de matriculació encara està obert!
  • It's Story Time!

    Dimecres, 29 de Juliol del 2015
    It's Story Time!
    Consulta l'agenda d'octubre de contes en anglès per als nens a les biblioteques.
  • Llibres curs 15-16

    Dimarts, 28 de Juliol del 2015
    Llibres curs 15-16
    Des del 24 d'agost ja tenim els llibres del nou curs 15-16.
59 60 61 62 63
Agenda d’activitats 
Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...