Notícies

News 

Classes d'idiomes per Skype per a in-company

Divendres, 21 de Abril del 2017

25 minuts de conversa personalitzats amb un professor nadiu de Cambridge School.

Les classes Skype de Cambridge School per a in-company consisteixen en classes de conversa personalitzades de 25 minuts, amb un professor nadiu de Cambridge School, per millorar la fluïdesa de la llengua estrangera que desitges practicar. Les classes Skype poden ser un complement a les classes one-to-one, o en grups a empresa o als centres de Cambridge School:

-Pots parlar sobre temes d’interès, millorar la teva fluïdesa i pronunciació, aprendre nou vocabulari i expressions...

-Durant cada lliçó reps correccions per escrit a l’instant a través d’un document compartit online

-Fàcil ús de la tecnologia, des de qualsevol aparell que tingui Skype, connexió a Internet i webcam.

-Obertes a qualsevol alumne a partir d’un nivell bàsic.

-Amb professors nadius i qualificats de Cambridge School.

-Sempre individuals.

-Flexibilitat en freqüència i horaris que s'adapten a tu. I pots fer classe des de casa teva o la teva feina.

-Amb preus assequibles: pots comprar les classes amb targeta de crèdit o sol·licitar una factura en nom de la seva empresa en paquets de 2, 5 o 10, amb un descompte de fins al 13% (12,40€ per classe).

Informa-te’n a skype@cambridgeschool.com, al telèfon 93 870 20 01 o  a online.cambridgeschool.com 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...