News

News 

Skype language lessons for in-company

Friday, 21 April 2017

25 minute personalised conversation with a native teacher from Cambridge School.

Les classes Skype de Cambridge School per a in-company consisteixen en classes de conversa personalitzades de 25 minuts, amb un professor nadiu de Cambridge School, per millorar la fluïdesa de la llengua estrangera que desitges practicar. Les classes Skype poden ser un complement a les classes one-to-one, o en grups a empresa o als centres de Cambridge School:

-Pots parlar sobre temes d’interès, millorar la teva fluïdesa i pronunciació, aprendre nou vocabulari i expressions...

-Durant cada lliçó reps correccions per escrit a l’instant a través d’un document compartit online

-Fàcil ús de la tecnologia, des de qualsevol aparell que tingui Skype, connexió a Internet i webcam.

-Obertes a qualsevol alumne a partir d’un nivell bàsic.

-Amb professors nadius i qualificats de Cambridge School.

-Sempre individuals.

-Flexibilitat en freqüència i horaris que s'adapten a tu. I pots fer classe des de casa teva o la teva feina.

-Amb preus assequibles: pots comprar les classes amb targeta de crèdit o sol·licitar una factura en nom de la seva empresa en paquets de 2, 5 o 10, amb un descompte de fins al 13% (12,40€ per classe).

Informa-te’n a skype@cambridgeschool.com, al telèfon 93 870 20 01 o  a online.cambridgeschool.com 

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Read more Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…