Agenda

Agenda d’activitats 

Convocatòria exàmens Cambridge English per al juliol

Dimarts, 24 de Abril del 2018

Les inscripcions estan obertes fins el 9 de juny.

Ja tenim oberta la propera convocatòria dels exàmens oficials de Cambridge English, que és al mes de juliol a Granollers. 

Aquí tens el llistat de les dates i preus dels propers exàmens oficials als quals et pots inscriure a qualsevol de les nostres escoles:

Ket for adults                                                   95€       examen 24 juliol

Pet for adults                                                  101€      examen 24 juliol

First                                                                 190€      examen 26 juliol

Advanced                                                         206€      examen 25 juliol

I recorda que per als exàmens de First i Advanced fem cursos de preparació durant el mes de juliol: 

5 setmanes del 25 de juny al 24 de juliol (Advanced) i 25 de juliol (First)

Dilluns i dimecres o dimarts i dijous 18:45-21:45h, segons el centre. Consulta-ho al teu més proper.

Matrícula oberta!

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...