Upcoming events

Upcoming events 

Cambridge English exams - July 2016

Tuesday, 24 April 2018

Enrolment period is open until 9th June.

Ja tenim oberta la propera convocatòria dels exàmens oficials de Cambridge English, que és al mes de juliol a Granollers. 

Aquí tens el llistat de les dates i preus dels propers exàmens oficials als quals et pots inscriure a qualsevol de les nostres escoles:

Ket for adults                                                   95€       examen 24 juliol

Pet for adults                                                  101€      examen 24 juliol

First                                                                 190€      examen 26 juliol

Advanced                                                         206€      examen 25 juliol

I recorda que per als exàmens de First i Advanced fem cursos de preparació durant el mes de juliol: 

5 setmanes del 25 de juny al 24 de juliol (Advanced) i 25 de juliol (First)

Dilluns i dimecres o dimarts i dijous 18:45-21:45h, segons el centre. Consulta-ho al teu més proper.

Matrícula oberta!

 

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Read more

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more

Via videoconference

Via video-conference ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Via videoconference

tel. 93 870 20 01 info@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…