Agenda

Agenda d’activitats 

Convocatòria examen First Certificate - juny 2017

Divendres, 10 de Febrer del 2017

Les inscripcions estan obertes fins el 4 de març. Classes preparatòries.

Ja tenim oberta la propera convocatòria dels exàmens oficials de Cambridge English, que és al mes de juny a Granollers i Cardedeu.

Estan obertes les inscripcions per a tot tipus d'exàmens. Aquí en teniu les dates i preus: 

YLE – Starters i Movers                              61€    examen 20 maig

KET for Schools                                         94€    examen 10 juny

KET                                                              94€    examen 17 juny

PET for Schools                                         100€  examen 10 juny

PET for Adutls                                           100€   examen 17 juny

First for Schools                                        188€   examen 17 juny

First                                                           188€   examen 3 juny

Advanced                                                   204€   examen 3 juny

Proficiency                                                 210€   examen 8 juny

T’hi pots inscriure com a màxim fins el 4 de març, a qualsevol de les nostres escoles.

Recorda que si t’apuntes als exàmens de First, Advanced o Proficiency, oferim classes preparatòries des del març fins al juny. Matrícula oberta!

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més

Per videoconferència

Per video-conferència ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per videoconferència

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...