Upcoming events

Upcoming events 

First Certificate exam - June 2017

Friday, 10 February 2017

The enrolment period is open until 4th March.

Ja tenim oberta la propera convocatòria dels exàmens oficials de Cambridge English, que és al mes de juny a Granollers i Cardedeu.

Estan obertes les inscripcions per a tot tipus d'exàmens. Aquí en teniu les dates i preus: 

YLE – Starters i Movers                              61€    examen 20 maig

KET for Schools                                         94€    examen 10 juny

KET                                                              94€    examen 17 juny

PET for Schools                                         100€  examen 10 juny

PET for Adutls                                           100€   examen 17 juny

First for Schools                                        188€   examen 17 juny

First                                                           188€   examen 3 juny

Advanced                                                   204€   examen 3 juny

Proficiency                                                 210€   examen 8 juny

T’hi pots inscriure com a màxim fins el 4 de març, a qualsevol de les nostres escoles.

Recorda que si t’apuntes als exàmens de First, Advanced o Proficiency, oferim classes preparatòries des del març fins al juny. Matrícula oberta!

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Read more Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…