Notícies

News 

Cor nadalenc en anglès

Dilluns, 22 de Octubre del 2018

Del 24 d’octubre al 12 de desembre, veniu a cantar en anglès!

Cambridge School crea un cor musical per a cantar nadales en anglès.

L’agrupació coral de Cambridge School està dirigida per Tristan Caldwell, professor de cant professional d’origen irlandès, i la professora de Cambridge School Sarah McFadden, també nadiua irlandesa i cantant experimentada.

Els assajos del cor es faran primordialment en anglès, i són classes totalment gratuïtes i obertes a tothom: alumnesno alumnesprofessors i personal administratiu de Cambridge School.

L'edat mínima per a formar-ne part és de 15 anys, i no cal experiència prèvia.

L’activitat del cor culminarà amb un concert, el dia 15 de desembre, els detalls del qual encara estan per confirmar.

Horari del assajos:
Els dimecres, de 20:30h a 22:00h
Del 24 d’octubre al 12 de desembre

Més informació i inscripcions:
Granollers - Plaça Porxada 39 
Telèfon: 93 870 20 01
granollers@cambridgeschool.com

Apunteu-vos ara i descobriu una manera diferent de practicar el vostre anglès amb el cor nadalenc de Cambridge School.

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...