News

News 

Xmas carols in English

Monday, 22 October 2018

Come and sing with us from 24th of October to 12th of December

Cambridge School crea un cor musical per a cantar nadales en anglès.

L’agrupació coral de Cambridge School està dirigida per Tristan Caldwell, professor de cant professional d’origen irlandès, i la professora de Cambridge School Sarah McFadden, també nadiua irlandesa i cantant experimentada.

Els assajos del cor es faran primordialment en anglès, i són classes totalment gratuïtes i obertes a tothom: alumnesno alumnesprofessors i personal administratiu de Cambridge School.

L'edat mínima per a formar-ne part és de 15 anys, i no cal experiència prèvia.

L’activitat del cor culminarà amb un concert, el dia 15 de desembre, els detalls del qual encara estan per confirmar.

Horari del assajos:
Els dimecres, de 20:30h a 22:00h
Del 24 d’octubre al 12 de desembre

Més informació i inscripcions:
Granollers - Plaça Porxada 39 
Telèfon: 93 870 20 01
granollers@cambridgeschool.com

Apunteu-vos ara i descobriu una manera diferent de practicar el vostre anglès amb el cor nadalenc de Cambridge School.

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Via ZOOM

Video conferencing via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Via ZOOM

tel. 93 870 20 01 zoom@cambridgeschool.com Read more

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…