Notícies

News 

Inici del 2n trimestre per ZOOM

Dijous, 7 de Gener del 2021

Noves mesures covid-19 des del 7 de gener

Benvolguts alumnes i famílies, esperem que hàgiu tingut unes bones festes i un bon inici d'any 2021.

De cara a la represa de les classes d'anglès després de les vacances de Nadal, us comuniquem que -d'acord amb les noves mesures covid-19 i entre altres restriccions decretades per la Generalitat de Catalunya-, des d'avui 7 de gener i per als pròxims 10 dies, les activitats extraescolars NO poden fer-se de forma presencial.

Per tant, per a aquest inici del 2n trimestre del curs:

- Hem de començar el període amb classes per Zoom
- Les classes es reprenen a partir del divendres 8 de gener, tal com estava previst
- Tan aviat com la desescalada ho permeti, els grups s'aniran passant a classes presencials o model híbrid (alternant presencial i videoconferència)
- Cada alumne sereu informat/da de seguida que hi pugui haver un canvi en el format del vostre grup

COM CONNECTAR-VOS?
Si ja sou alumnes nostres, les dades per connectar-vos segueixen essent les mateixes que ja heu utilitzat durant aquest curs 20-21 per a classes per videoconferència. També haureu rebut un e-mail informatiu recordatori, amb aquesta mateixa informació i l’enllaç per connectar-vos-hi. Si us plau, reviseu els vostres e-mails.

Si encara no sou alumnes nostres i voleu unir-vos al curs, recordeu que tenim Matrícula Oberta, així que encara us hi podeu apuntar!

MÉS INFORMACIÓ?
Per a qualsevol consulta, totes les nostres escoles estaran obertes a partir del divendres 8 de gener. Aquí trobareu els horaris del vostre centre Cambridge School.

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Per videoconferència

Per video-conferència ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per videoconferència

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...