Noticias

News 

Entradas de cine gratis

Jueves, 14 de Marzo de 2019

Gana entradas para películas en VO en cines de la comarca.

Ja podeu llegir la crítica de cinema de la nostra professora Emma Hearle de les següents pel·lícules que es projecten aquest cap de setmana:

A CARDEDEU:

The house that Jack built – Cinema Esbarjo     
Dijous 14 de març a les 21:00 h
Divendres 15 de març a les 22:00 h
Dissabte 16 de març les 20:00 h
Diumenge 17 de març a les 19:00 h
http://www.cinemaesbarjo.cat/la-casa-de-jack-1415-16-i-17-de-marc/ 

A GRANOLLERS:

The children Act – Secció Cineclub del Cinema Edison

Divendres 15 de març 19:00 h
Diumenge 17 de marc 18:00 h
http://acgranollers.cat/events/the-children-act 

A SANT CELONI:

The shape of water – OCINE Sant Celoni

Divendres 15 de març de 2019  -  20:30 h
http://www.santceloni.cat/22351 

Shrek – OCINE Sant Celoni
Dissabte 16 de març de 2019  -  16:30 h
http://www.santceloni.cat/22352  

Descarregueu-vos la crítica de cinema i els mots encreuats que trobareu al final d'aquest article i esbrineu-ne la paraula secreta. El primer a publicar-la al nostre Facebook guanyarà 2 entrades per a una pel·lícula en VO al mateix cinema.

Profesores nativos titulados Ex�menes oficiales Prestigioso m�todo educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver m�s Blog
Asociaci�n Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaša Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...