Notícies

News 

Entrades de cinema gratis

Dijous, 14 de Març del 2019

Guanya entrades per a pel·lícules en VO a cinemes de la comarca.

Ja podeu llegir la crítica de cinema de la nostra professora Emma Hearle de les següents pel·lícules que es projecten aquest cap de setmana:

A CARDEDEU:

The house that Jack built – Cinema Esbarjo     
Dijous 14 de març a les 21:00 h
Divendres 15 de març a les 22:00 h
Dissabte 16 de març les 20:00 h
Diumenge 17 de març a les 19:00 h
http://www.cinemaesbarjo.cat/la-casa-de-jack-1415-16-i-17-de-marc/ 

A GRANOLLERS:

The children Act – Secció Cineclub del Cinema Edison

Divendres 15 de març 19:00 h
Diumenge 17 de marc 18:00 h
http://acgranollers.cat/events/the-children-act 

A SANT CELONI:

The shape of water – OCINE Sant Celoni

Divendres 15 de març de 2019  -  20:30 h
http://www.santceloni.cat/22351 

Shrek – OCINE Sant Celoni
Dissabte 16 de març de 2019  -  16:30 h
http://www.santceloni.cat/22352  

Descarregueu-vos la crítica de cinema i els mots encreuats que trobareu al final d'aquest article i esbrineu-ne la paraula secreta. El primer a publicar-la al nostre Facebook guanyarà 2 entrades per a una pel·lícula en VO al mateix cinema.

Professors nadius titulats Ex�mens oficials Prestigi�s m�tode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog
Associaci� Catalana de Centres d�Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...