News

News 

Cambridge School in La Mitja Marató

Tuesday, 17 January 2017

For the second year employees will run to raise money for Mans Unides.

Per segon any consecutiu, i després de l’èxit del 2016, un equip de professors i secretàries de Cambridge School correran la Mitja de Granollers aquest proper diumenge 5 de febrer, per aconseguir diners per al projecte d’aquest any de Mans Unides – Vallès Oriental: construir i obrir una agrobotiga a Mèxic, per completar el projecte de la recuperació del cultiu del café, del cacau i la producción de xocolata.

Cambridge School recol·lectarà diners a través d’una pàgina de donació de fons, oberta a tothom qui vulgui i, per la seva banda, també hi ha contribuït amb un donatiu d’1€ per cada quilòmetre que correran els empleats participants.

Si vols col·laborar-hi tu també, pots fer un donatiu de manera segura i fàcil a través d'aquesta pàgina: 

DONATIU PER A MANS UNIDES - MITJA MARATÓ 2017

Gràcies a tots pel vostre suport!

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Read more Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…