Upcoming events

Upcoming events 

Cinema in English - MARCH

Friday, 12 March 2021

In the Vallès Oriental cinemas

Teniu ganes de tornar al cinema?

Feu-ho en versió original i podreu posar a la pràctica el vostre anglès. Sense haver de sortir de la comarca, amb els cinemes del Vallès Oriental

Al març:

AL CINEMA EDISON - de GRANOLLERS

Emma – V.O. en anglès subtitulada en castellà
Divendres 12 de març / 19 hores (VO anglesa subtitulada)
Diumenge 14 de març / 19 hores (VO anglesa subtitulada)
>> http://cinemaedison.cat/movies/emma/

Dating Amber  – V.O. en anglès subtitulada en castellà
Divendres 19 de març / 19 hores (VO anglesa subtitulada)
Diumenge 21 de març / 19 hores (VO anglesa subtitulada)
>> http://cinemaedison.cat/movies/dating-amber/



AL CINEMA ALHAMBRA - de LA GARRIGA

Driveways – V.O. en anglès subtitulada en castellà
Diumenge 14 de març a les 18:00 h
>> https://www.cinealhambra.com/

 

AL CINEMA ESBARJO - de CARDEDEU

Mrs. Lawry e hijo – V.O. en anglès subtitulada en castellà
Dijous 25 de març a les 20:00 h
Dissabte 27 de març a les 20:00 h
Diumenge 28 de març a les 19:00 h
>> http://www.cinemaesbarjo.cat/mrs-lawry-e-hijo-25-28-i-28-de-marc/

 

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Via ZOOM

Video conferencing via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Via ZOOM

tel. 93 870 20 01 zoom@cambridgeschool.com Read more

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…