Upcoming events

Upcoming events 

Cinema in Original Version

Thursday, 29 November 2018

December Agenda

Posa en pràctica el teu anglès amb aquesta selecció de títols que pots veure en pantalla gran i a un preu fantàstic:

CINEMA EDISON (SECCIÓ CINECLUB AC GRANOLLERS) >> http://acgranollers.cat/

Sweet Country (2017), de Warwick Thornton
Versió original en anglès subtitulada
Divendres 21 de desembre / 19.00 h
Diumenge 23 de desembre / 18.00 h

The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society (2018), de Mike Newell
Versió original en anglès subtitulada
Dijous 20 de desembre / 20.00 h
Divendres 21 de desembre / 21.30 h
Dissabte 22 de desembre / 18.00 i 20.30 h
Diumenge 23 de desembre / 20.30 h

 

CINEMA ESBARJO DE CARDEDEU >> http://www.cinemaesbarjo.cat/

The Wife, Björn Runge
Versió original en anglès subtitulada al castellà
Dijous 13 de desembre a les 21.00h
Divendres 14 de desembre a les 22.00h
Dissabte 15 de desembre a les 20.00h
Diumenge 16 de desembre a les 19.00h

The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society, Mike Newel
Versió original en anglès subtitulada al castellà
Dijous 27 de desembre a les 21.00h
Divendres 28 de desembre a les 22.00h
Dissabte 29 de desembre a les 20.00h
Diumenge 30 de desembre a les 19.00h

OCINE SANT CELONI >> http://www.santceloni.cat/13853

Mother!, Darren Aronofskyt
Versió original en anglès subtitulada
Divendres 7 de desembre / 20.30 h

Finding Nemo, Andrew Stanton i Lee Unkrich
Versió original en anglès subtitulada
Dissabte 15 de desembre / 16.30 h

CINEMA ALHAMBRA LA GARRIGA >> http://www.cinealhambra.com/

Mary Poppins Returns (2018), de Rob Marshall
Versió original en anglès subtitulada
​Diumenge 23 de desembre / 11.30 h – Sessió matinal

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Read more Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…