Upcoming events

Upcoming events 

Cinema in Original Version

Tuesday, 2 February 2016

Films in English for the 4th-7th February in Granollers and Cardedeu.

Per a aquest proper cap de setmana et recomanem les següents pel·lícules subtitulades en versió original anglès:

-"Sunshine on Leith", en VO anglès a CineClub Granollers, una comèdia musical anglesa que suposa un cant d’amor a la preciosa ciutat d’Edimburg, que contagia alegria per tot arreu, gràcies també a la magnífica música de The Proclaimers. Dos bons amics: Davy i Ally tornen a Edimburg després de complir el servei en la guerra de l'Afganistan. Tots dos continuen les seves relacions de parella: Ally amb Liz i Davy amb Yvonne. Mentrestant, els pares de Davy estan ocupats planejant les seves noces de plata. Tot va bé fins que una revelació del passat de Rab amenaça amb destruir la família i separar les tres parelles.

Divendres 5 de febrer – 19h i 22h

Diumenge 7 de febrer – 19h

http://acgranollers.cat/events/sunshine-on-leith

-"45 Years", en VO anglès a l’Esbarjo Verdi de Cardedeu. Es tracta d’un drama anglès en què narra el que succeeix quan només falta una setmana perquè Kate i Geoff Mercer celebrin el 45 aniversari del seu casament. Tenen pensat donar una festa i els preparatius van d’allò més bé. Llavors, el Geoff rep una carta en què se li comunica que ha estat descobert el cos del seu primer amor.

Dijous 4 de febrer – 21h

Divendres 5 de febrer – 22h

Dissabte 6 de febrer – 20h

Diumenge 7 de febrer – 19h

http://www.esbarjoverdi.cat/45-anos-4-5-6-i-7-de-febrer/

Descomptes amb l’Student Card de Cambridge School a ambdós cinemes!

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Read more Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…