News

News 

Concert in English with Cambridge School

Friday, 29 March 2019

Saturday 6th April in Espai GRA - Granollers

El grup coral de Cambridge School, format per professors i alumnes, organitza un concert benèfic per celebrar la finalització del curs de cant en anglès ‘SING IN ENGLISH’, que s’ha dut a terme en els darrers mesos sota la direcció i supervisió dels professors de cant nadius Tristan Caldwell i Sarah McFadden.

Durant el concert, podrem veure 3 grups corals en anglès diferents: el cor d’adults (amb 19 integrants), el cor infantil (amb 5 nens), i el grup íntegrament a cappella Cantabo (a 6 veus), que cantarà sense cap acompanyament musical. 

El concert se celebrarà a l’Espai GRA de Granollers, en un ambient relaxat, i mentre el cafè serveix els seus clients habituals. Hi ha taules i places limitades, fet pel qual es recomana arribar aviat.

- LLOC: Espai GRA -  Plaça de l’Església, 8 - Granollers
- DIA: Dissabte 6 d’abril
- HORA: 18:00h
- DURADA: 45 minuts aprox.
- REPERTORI: Des de cançons dels Beatles fins a The Sound Of Music, un ventall ampli i variat de temes arranjats per ser cantats a capella o amb l’acompanyament d’un piano.
- PREU: GRATUÏT – Aquells que ho desitgin, podran fer una donació voluntària per la quantitat que triïn al projecte de MANS UNIDES d’aquest any.

Us hi esperem!

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Read more Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…