News

News 

LOW-COST Intensive Course

Tuesday, 12 November 2019

From January to May: 20€

Busquem alumnes voluntaris que vulguin fer classes d’anglès amb professors nadius o internacionals ja experimentats que estan ampliant la seva formació.

INFORMACIÓ DEL CURS LOW-COST:

- DATES: 
Del 10 de gener al 29 de maig, amb un total de 42 hores
- HORARI: Divendres, de 10:30 h a 12:50 h
- NIVELL D'ANGLÈS: Intermediate alt, PreFirst i First 
- LLOC:  Cambridge School Granollers
- PREU: 20€*

*Es requereix un dipòsit de 50€ per fer el curs, i es retornaran 30€ si s’assisteix al 80% mínim de les classes. Oferta del curs només vàlida per a majors de 18 anys.

Fes la prova de nivell gratis!
Per a més informació o per fer la prova de nivell gratuïta i les inscripcions, vine a Cambridge School Granollers, Plaça Porxada 39, o truca al telèfon 938702001.

 

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Read more Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…