Upcoming events

Upcoming events 

Summer Camps in Catalonia - SUMMER 2021

Thursday, 10 December 2020

Informative meeting via ZOOM

AQUEST ANY, AMB NOU COL·LABORADOR!
Cambridge School s'uneix a English Summer -empresa referent del sector a Espanya- per oferir-vos la més completa oferta de Colònies d'Estiu en Anglès a Catalunya.

El pla de colònies per a l'ESTIU 2021 inclou gran varietat de propostes:
- Per a nens i joves de 5 a 17 anys
- Des de juny fins a setembre
- A llocs increïbles: a Poblet, Prades, Vallclara i Tamarit.
- Amb temàtiques molt diverses: colònies multiactivitat, xef, tech, fashion, dance, horseriding
- També d'exclusives per a adolescents i de preparació d’exàmens B2 First i C1 Advanced

Per oferir-vos la màxima informació possible  i donar-vos temps per preparar l’estiu amb antelació, us convidem a la reunió de presentació - que es farà via ZOOM.

REUNIÓ INFORMATIVA - ACTUALITZACIÓ
Si no vau poder assistir a la reunió (celebrada l'11 de febrer) i en voleu veure el vídeo, 
demaneu el VÍDEO DE LA REUNIÓ a info@cambridgeschool.com

Per a més informació:
Contacteu amb el vostre centre Cambridge School.

 

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Via ZOOM

Video conferencing via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Via ZOOM

tel. 93 870 20 01 zoom@cambridgeschool.com Read more

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…