Upcoming events

Upcoming events 

Summer Camps in Catalonia - SUMMER 2022

Tuesday, 18 January 2022

Informative meeting via ZOOM

Us convidem a la presentació de Colònies d'Estiu en Anglès a Catalunya ESTIU 2022, que oferim conjuntament amb English Summer, empresa referent d'aquest sector a Espanya. 

Per a l'ESTIU 2022, trobareu una àmplia oferta amb gran varietat de propostes:

- Per a nens i joves de 5 a 17 anys
- Des de juny fins a setembre, les setmanes que vulgueu
- A llocs increïbles: a Poblet, Prades, Vallclara i Tamarit
- Amb temàtiques molt diverses: colònies multiactivitat, xef, tech, fashion, dance, horseriding
- També d'exclusives per a adolescents i de preparació d’exàmens B2 First i C1 Advanced

REUNIÓ INFORMATIVA 'COLÒNIES EN ANGLÈS A CATALUNYA'
Celebrada el dijous 10 DE FEBRER Via ZOOM.
Us la vau perdre?
>>> VEURE VÍDEO DE LA REUNIÓ


MÉS INFORMACIÓ?
Si desitgeu més informació sobre els temes que es parlaran a la reunió, podeu consultar la secció del nostre web dedicada a colònies en anglès (de 5 a 11 anys i de 12 a 17 anys), o bé consultar-nos directament a qualsevol dels nostres centres Cambridge School.

 

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Via ZOOM

Video conferencing via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Via ZOOM

tel. 93 870 20 01 zoom@cambridgeschool.com Read more

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…