Upcoming events

Upcoming events 

NEW Informative meeting via ZOOM

Saturday, 27 March 2021

Trips abroad - SUMMER 2021

Cambridge School i British Summer -una de les empreses líder del sector- us presentem VIATGES D'ANGLÈS a l’Estranger a l'Estiu 2021, una experiència única perquè els vostres fills facin créixer el seu anglès i també la seva maduresa personal.

- Per a nens i joves de 10 a 19 anys
- Viatges amb monitor o individuals.
- En família o en residència.
- A un gran ventall de països: Irlanda, Regne Unit, EUA, Canadà, Nova Zelanda, Malta…

Teniu preguntes o consultes?

APUNTEU-VOS ARA A LA REUNIÓ INFORMATIVA via Zoom
Pensada com un espai de consulta, podreu fer totes les preguntes i resoldre les qüestions que us pugueu plantejar, com ara:

- A quins països es pot viatjar?
- Quines mesures covid s'han de seguir?
- Què passa si el meu fill ha de fer confinament?
- Fins a quan es pot cancel·lar?

DATA: Dimarts 20 d'abril 
HORA: A les 19:00h
Apunteu-vos-hi prèviament des d'aquí: https://forms.gle/YD6YXJWnfzbBLgn9A 
Un dia abans de la reunió, rebreu l'enllaç per connectar-vos-hi via ZOOM.

Us hi esperem!

Per a més informació:
Contacteu amb el vostre centre Cambridge School.

 

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Via ZOOM

Video conferencing via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Via ZOOM

tel. 93 870 20 01 zoom@cambridgeschool.com Read more

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…