News

News 

ENTREVISTA · Cambridge School a VOTV

Saturday, 9 January 2021

Com afecten les extraescolars les darreres mesures covid?

El divendres 8 de gener, la Directora General de Cambridge School -Sarah Edge- va ser convidada a l’espai Hangar 09 de VOTV, on va participar en una entrevista per parlar sobre com afecten les darreres mesures covid-19 les classes extraescolars que es fan fora dels centres educatius reglats.

D’acord amb aquestes noves mesures decretades per la Generalitat de Catalunya, a partir del 7 de gener i durant un període de 10 dies, les classes extraescolars fora dels centres educatius o en les quals participin grups bombolla diferents no podran fer-se de forma presencial, fet pel qual durant aquests dies les classes de les nostres acadèmies s'imparteixen per videoconferència via ZOOM.

Podeu veure l’ENTREVISTA COMPLETA a l’enllaç següent:
http://votv.alacarta.cat/el-tema-del-dia/tall/10-dies-sense-extraescolars-fora-dels-centres-educatius

Esteu interessats en els nostres cursos?
Always keep learning!
Contacteu amb nosaltres per informar-vos-en!

 

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Via ZOOM

Video conferencing via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Via ZOOM

tel. 93 870 20 01 zoom@cambridgeschool.com Read more

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…