News

News 

Student Card discount in Farmàcia Viñamata

Wednesday, 19 June 2019

5% off for our students

Cambridge School ha signat un acord de col·laboració amb un altre nom històric de Granollers: Farmàcia Viñamata, gràcies al qual els nostres alumnes poden gaudir d’un 5% de descompte directe en la compra de productes de parafarmàcia (exceptuant els de dietètica infantil), tant a la seva botiga física com online.

Aquest descompte és vàlid per a alumnes actuals de Cambridge School que tinguin la nostra student card actualitzada.

Per gaudir d’aquest avantatge, només cal seguir 2 passos molt senzills:

PAS 1 – Sol·licitar la targeta client de Farmàcia Viñamata, donant-se d’alta al web https://www.farma24.com/targeta-clienti seleccionant “CAMBRIDGE SCHOOL” com a empresa de procedència, dins del desplegable “Quina empresa?”

PAS 2 – Mostrar la targeta Student Card en el moment de la compra (si aquesta es realitza a la botiga física) o introduir el cupó “CAMBRIDGE” (si la compra es fa des del web https://www.24hfarmaonline.es/.

Gràcies a aquest acord, els clients de Farmàcia Viñamata també podran gaudir d’una oferta exclusiva en la seva matriculació als nostres cursos:

10€ de descompte en la seva inscripció a Cambridge School, tant als cursos intensius d’estiu com al curs acadèmic de setembre a juny, i és vàlid tant per als treballadors de Farmàcia Viñamata (Farma 24) com per als usuaris que presentin la targeta acreditativa com a clients de la farmàcia.

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Read more Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaįa Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…