Upcoming events

Upcoming events 

Original version cinema in summer

Monday, 26 June 2017

From 4th till 25th July, Festival de Cinema a la Fresca in Granollers.

Cinemafreshhh!, el Festival de Cinema a la Fresca de Granollers, ofereix per cinquè any una programació de qualitat per als dimarts i dijous de juliol, organitzada pel Cineclub de l’Associació Cultural amb el suport del restaurant Can60 Menjar i Beure, el col·lectiu Fantàstik i l’Ajuntament de Granollers.

Les sessions es faran al Parc Torras i Villà icomençaran a les 10 del vespre, però des de 2/4 de 9 l’espai estarà obert. L’entrada és gratuïta i hi haurà servei de bar i de menjar i de lloguer de gandules.

-Dimarts 4 de juliol / 22 hores

Sing Street (2016) de John Carney

Versió original en anglès subtitulada

-Dijous 6 de juliol / 22 hores

Se Dio vuole (Si Dios quiere, 2015) d’Edoardo Maria Falcone

Versió original en italià subtitulada

-Dimarts 11 de juliol / 22 hores

La La Land (2016) de Damien Chazelle

Versió original en anglès subtitulada

-Dimarts 18 de juliol / 22 hores

Kong: La isla calavera (2017) de Jordan Vogt-Roberts

Versió original en anglès subtitulada

-Dijous 20 de juliol / 22 hores

Zootropolis (2016) de Byron Howard, Rich Moore i Jared Bush

-Divendres 21 de juliol / 22h

Liceu a la fresca: Il trovatore

Retransmissió de l’òpera en directe

En col·laboració amb el Teatre Auditori de Granollers

-Dimarts 25 de juliol / 22 hores

Rogue One: A Star Wars Story (2016) de Gareth Edwards

Versió original en anglès subtitulada

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Read more Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…