Upcoming events

Upcoming events 

Original Version Cinema

Monday, 18 January 2016

Films in English on the 22nd and 24th January in Granollers and Sant Celoni.

Per a aquest proper cap de setmana et recomanem les següents pel·lícules subtitulades en versió original anglès:

-"Far from the Madding Crowd", en VO anglès a CineClub Granollers, una producció anglesa adaptada de la novel·la de Thomas Harday, en què Batsheba Everdene, una bella i seductora dona, és propietària de la major granja de la comarca. El seu major problema consisteix a triar entre els tres homes que la pretenen: Gabriel Oak, un criador d’ovelles, William Boldwood, un solter empedreït, i el sergent Frank Troy, guapo, imprudent i de tendències violentes.

Divendres 22 de gener – 19h i 22h

Diumenge 24 de gener – 19h

http://acgranollers.cat/events/far-from-the-madding-crowd

-"The Grand Seduction", en VO anglès a l'Altrium de Sant Celoni. Els habitants d'un petit poble pesquer han de trobar a un metge si volen que una empresa construeixi una fàbrica a la zona. La tasca se li encomana a Murray French (Gleeson), que tria el doctor Paul Lewis (Kitsch). A partir d'aquest moment, tots els veïns intenten seduir Paul perquè es quedi amb ells de forma permanent.

Divendres 22 de gener – 20:30h

http://www.santceloni.cat/document.php?id=15567

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Read more Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…