News

News 

Promotions for intensive summer courses

Tuesday, 7 April 2020

10€ off and in 2 payments!

Aprofiteu l'estiu!

Els alumnes que es matriculin als CURSOS INTENSIUS D'ESTIU abans de l'1 de juny poden gaudir de:

1. 10€ de descompte en el primer pagament.
Aquest descompte s’aplica directament a tots els alumnes, nous i antics, que es matriculin a un curs intensiu d’estiu fins l'1 de juny.

2. Possibilitat de pagament fraccionat.
En 2 terminis i sense interessos.
La primera meitat: l'1 de juny.
La segona meitat: l'1 de juliol.

A més, hi ha possibilitat de triar el format:

- Classes presencials a les nostres 10 escoles: Sempre que sigui possible i d'acord amb les directrius de seguretat i protecció que siguin decretades pel govern. 
​- I també classes per videoconferència (ZOOM)! Independentment de si podem fer classes presencials o no, també oferim els mateixos cursos i horaris (intensius matí i tarda, consolidació, preparació d'exàmens, conversa) per a tots els nivells via videoconferència. 

Consulteu tota la nostra oferta de cursos per a aquest estiu 2020:

>> Cursos d'estiu per a ADULTS (+ de 18 anys)
>> Cursos d'estiu per a NENS I JOVES (de 10 a 18 anys)

I també tenim:
>> CASALS d'estiu per a nens i joves (de P3 a 6è de Primària)

Aprofiteu l'estiu!

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Read more Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…