Upcoming events

Upcoming events 

Story Time in January

Tuesday, 21 December 2021

English stories for children in libraries.

Story Time són SESSIONS GRATUÏTES de CONTES INFANTILS EN ANGLÈS organitzades a les biblioteques de la comarca i presentades per professors nadius de Cambridge School. Recomanades per a nens i nenes d'entre 3 i 8 anys aproximadament.

Al GENER, presentarem als més menuts una història tradicional: 'Little Red Riding Hood', narrada i interpretada pel nostre professor Eamonn Allison.

Ens trobareu aquí:

Biblioteca Núria Albó - de LA GARRIGA
Data: Dijous 13 de gener - de 18:00 a 18:45h
Lloc: Presencial - a la biblioteca 

Biblioteca Can Pedrals - de GRANOLLERS
Data: Dimarts 18 de gener - de 17:30 a 18:15h
Lloc: Presencial - a la biblioteca 

Biblioteca Can Casas - de LLINARS DEL VALLÈS
Data: Dimarts 25 de gener - de 17:30 a 18:15h
Lloc: Presencial - a la biblioteca 

Biblioteca Bigues i Riells - de BIGUES I RIELLS · **CANCEL·LAT**
Data: Dijous 27 de gener - de 17:30 a 18:15h
Lloc: Presencial - a la biblioteca 

Us hi esperem!

 

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Via ZOOM

Video conferencing via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Via ZOOM

tel. 93 870 20 01 zoom@cambridgeschool.com Read more

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…